Торговий дім «ВЕЛАМ»Шановні покупці!
   На виконання Розпорядження Миколаївського міського голови № 65р від 16.03.2020 р. «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Миколаєві, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19»
та Наказу по підприємству № А-116 від 17.03.2020 р. Торговий дім «ВЕЛАМ» зупиняє свою роботу по безпосередньому обслуговуванню покупців у торгівельному залі, з 17 березня 2020 р. та до часу скасування обмежувальних заходів органами місцевої влади.
Повідомляємо, 

Ви можете одержати консультацію і замовити всю продукцію компанії на фірмовому сайті 
http://velam-store.com
(093-504-40-50); (0512)77 60 80

Доставка продукції в межах м. Миколаїв здійснюється безоплатно

Будьте здорові !

Шановні миколаївці!

Від правильно обраного матраца залежить не тільки гарний настрій вранці, але і внутрішня гармонія, і як наслідок, Ваше психологічне і фізичне здоров’я. Наші професійні консультанти з радістю стануть провідниками у величезний світ матраців.

Два поверхи дозволяють розмістити весь модельний ряд спільних аксесуарів і матраців нашої торгової марки, де Ви зможете полежати на будь-якої вподобаної Вам моделі і зробити правильний вибір за рахунок власних відчуттів.
Крім Акцій, що діють по всій території України, в Торговому домі «ВЕЛАМ» періодично діють Ексклюзивні пропозиції, інформацію про яких, Ви можете дізнатися нижче

Схема проїзду до Торгового дому "ВЕЛАМ"


Поштова скринька:  
torgdom@velam.com.ua