text
Репутація

«ВЕЛАМ» - бренд з багаторічною репутацією відповідального виробника. МАТРАЦИ «ВЕЛАМ» - це якість, безпека і надійність. Більше чверті століття МАТРАЦИ компанії забезпечують здоровий і комфортний відпочинок більше півтора мільйони співвітчизників.

Завдяки активній благодійній діяльності, виробами компанії забезпечені практично всі лікарні Миколаївщини і більшість дитячих садків міста. Матраци ВЕЛАМ використовуються готелями та санаторіями багатьох міст України
Політика відкритого, відповідального і чесного співробітництва, що застосовується з перших днів діяльності підприємства, дозволила компанії налагодити дружні і доброчесні стосунки з багатьма підприємствами у різних країнах світу.
Ім’я «ВЕЛАМ» звучить у визнанні «Золотої Торгової Марки України» , вписане до Почесної Книги Якості виробників товарів Європи.
Діяльність компанії істотно впливає на економіку регіону та країни. Багато років «ВЕЛАМ» відзначають як «Кращого платника податків» України.
Інтегрована система менеджменту і прагнення досконалості - джерело постійного удосконалення процесів компанії.
Матрац ТМ ВЕЛАМ є у кожного 25го українця за показниками 2017 року.

Будь який матрац ТМ "ВЕЛАМ" можливо купити в меблевих магазинах міста.

"За якість" Мальта, 2011"100 кращих товарів України", 2012"Лідер галузі" Україна 2010, 2011, 2012, 2013Нагорода "Зірка Якості" Україна, 2014

       

Це тільки деяки з нагород. Більш докладно тут  >>>