Правила догляду за матрацами

Правила догляду за матрацами


1. Матраци використовуються разом з постільною білизною.
2. Поверхню матраца необхідно періодично чистити від домашнього пилу чистою м’якою щіткою.
3. Облицювальні чохли і покриття, стьобані разом з наповнювачами, заборонено прати і віддавати в хімчистку. Такі матеріали дозволено обережно чистити бавовняною серветкою, змоченою в теплому миючому засобі, який не містить відбілювача.
4. Прасувати облицювальні поверхні заборонено.
5. Зайву вологу видаляти сухою бавовняною серветкою.

Загальні рекомендації:

1. Матрац, як і кожна річ, вимагає догляду. Щоб подовжити його довговічність, слід періодично виконувати рекомендовані дії по зміні його положення.
2. У кожної людини вага тіла розподілена по зросту (по його довжині) по-різному. В одній зоні її вплив на матрац менший або більший, ніж в іншій. Відповідно, для формування однакової природної «усадки» по всій поверхні матраца необхідно періодично (не рідше 1 раз в 2-3 місяці) змінювати його розташування в ліжку за типом «голова-ноги» і вздовж поздовжньої осі на 180 градусів.
Локальний, точковий вплив на матрац може призвести до його критичної деформації. Іншими словами, для бігу та стрибків більше підходить спортивний зал, ніж спальне місце.
3. Більшість сучасних матраців виготовляються за найновішими технологіями, в число яких входить ефект «Зима-Літо». Одна сторона (з бавовною) створює оптимальний мікроклімат влітку, а інша (із вовною) зберігає тепло і забезпечує комфорт взимку.
Перевертайте матрац, використовуючи «сезонні» рекомендації системи «Зима-Літо».
4. Категорично забороняється використовувати для сушіння матраца праску, фен та інші обігрівальні прилади!
5. Догляд за матрацом здійснюється за допомогою сухого чищення (в домашніх умовах), надійніше - скористатися послугами фахівців.