Покупцям

  Продукція, що представлена на сайті - колекція кращих моделей компанії, якість та довговічність яких підтверджено самими покупцями.
Різноманітність пропонованих виробів заснована на відмінних властивостях застосовуваних матеріалів і комплектуючих. Унікальність кожної моделі в особливостях технології виробництва і в усвідомленому виборі складових.
   ВЕЛАМ володіє знаннями, технологіями та досвідом, що дозволяє розширювати можливості вибору для покупців. Неповторний стиль виробів компанії - став стилем життя, сну та комфорту багатьох співвітчизників і людей інших країн.
   ВЕЛАМ - сучасне виробництво, приклад професійного і чесного бізнесу, рівний серед рівних в європейській спільноті підприємств меблевої галузі.
Філософія постійного руху вперед заснована на головних цінностях компанії: висока якість і екологічність продукції, сучасні технології, відповідність інтересам споживачів.
Дякуємо Вам за Ваш вибір, за Вашу підтримку і довіру. Ми постійно вдосконалюємось, шукаємо нові рішення, дивимося у майбутнє, створюємо продукцію, яка несе позитивні емоції і відчуття.
«Ми створюємо Ваші сни» - не просто девіз! Це формула наших зусиль для поліпшення вашого життя та формування загального благополуччя.