Ортопедичний матрац

Через багато років дане питання прийняло філософський характер. Вся справа в переконаннях. Але ... Ми єдині, хто воліє не називати матраци серійного виробництва таким гучним терміном.

На наш погляд, ортопедичний матрац повинен виконуватися індивідуально, з урахуванням фізіологічних особливостей пацієнта і ... це, практично можливо, при нових технологіях.

Як це здійснити? Не так вже і просто! Пацієнт звертається до лікаря, який знаючи про конкретну проблему, повинен схематично відобразити розташування зон різної пружності матраца, що дозволить полегшити неприємні відчуття під час сну і зробити його максимально комфортним для Вас. Виробник в свою чергу забезпечує виконання такого матраца, чітко дотримуючись схеми, або, якщо технологія не дозволяє виконати замовлення 1:1, пропонує свій варіант. Далі потрібно повторне узгодження з Вашим лікарем. Однак на практиці з такими зверненнями ми ще не зустрічались.

«ВЕЛАМ» виконував ортопедичні матраци для відділень ортопедії і травматології. Їх особливість у складній поверхні, яка здатна підтримувати проблемні частини тіла у відповідному положенні.

На сьогоднішній момент всі виробники використовують схожі за своїми характеристиками пружинні блоки, відмінність лише в особливостях комплектації матраца і додаткових настилах. Діаметр пружини, дріт або хитрі конструкції спіралі пружини, ніяк не відповідають за «цілющі» властивості матраца. За рахунок перерахованих характеристик, коригують несучу здатність виробу і його пружність. Улюблена усіма кокосова койра так само відповідає за жорсткість (несучу здатність) матраца.

Всі інші м’які настили: поролон, латекс, синтетичні наповнювачі і натуральні, служать для еластичності і додаткових комфортних характеристик.


Рекомендація моделі матраца у всіх виробників спирається на наступні Ваші параметри: вага, зріст і особисті переваги.


Висновок робіть самі. Чи можна називати ортопедичним матрац, який продається масово?

P.S. Індивідуальний розмір матраца так само не робить його ортопедичним.