Неткані матеріали

     У виробництві матраців ТМ ВЕЛАМ особливу увагу приділяють нетканим матеріалам. Вони різноманітні за призначенням, властивостями, структурі і характеристиках.
   Найбільш активно застосовуються матеріали "Sprut", "Thermoflex", "Thermofelt» і «Velaflex». Одні з них виконують роль каркаса, завдяки якому формується стабільна форма матраців і розподіляється навантаження.
   Об’ємні, але щільні матеріали в поєднанні з іншими настилами (латекс, койра) формують обов’язковий м’який елемент матраців.
   Стьобані чохли містять легкі об’ємні наповнювачі, в т.ч. з вмістом силіконізованих поліефірних волокон
   Всі вживані неткані матеріали - продукція компанії ВЕЛАМ. Основну частку складу сировини становлять різні поліефірні волокна. Для моделювання властивостей і якостей матеріалів, до складу додаються натуральні волокна бавовни, льону, конопель, вовни, волокна кокосового горіха, в т.ч. регенеровані волокна.

Об’ємний нетканий матеріал «Спрут»

Об’ємний нетканий матеріал «Спрут» - вже не новинка на українському ринку матеріалів. Його виробництво вперше на пострадянському просторі було почате в Миколаєві, в 1998 році. Після тривалих випробувань і змін в технології його виробництва, найбільш оптимальним визнано його застосування як настильного матеріалу в меблях на основі пружинних блоків. Матеріал цікавий ще і тим, що дозволив знайти нові рішення в технології виробництва матраців.

«Sprut»© - об’ємний нетканий волокнистий настильний матеріал. Відрізняється здатністю підвищувати ефект пружності поверхонь матраца. Авторські (ТМ «ВЕЛАМ») технології безпрограшного поєднання ПЕТ волокон з волокнами вовни, бавовни, конопель створюють визначальні якості матеріалів для матраців: максимальний ступінь повітропроникності, теплогенерації і теплообміну. Матеріали екологічно безпечні, піддані високотемпературному впливу

Матеріал «Термофлекс»

Матеріал «Термофлекс» є аналогом матеріалу «Sprut».
І хоча для його виробництва використовується схоже сировина - суміш поліефірних волокон і регенерованих волокон бавовни і шерсті - за рахунок зміни технології змінена орієнтація волокон в структурі матеріалу: з вертикальної на горизонтальну. Все це призвело до того, що нетканий матеріал «Thermoflex» відрізняється за властивостями від матеріалу «Sprut»: він більш еластичний і зносостійкий; обидва ці матеріалу мають високу повітропроникність

«Thermofelt» - настильний матеріал, продукт термічного з’єднання волокон і невід’ємний елемент якісного матраца. Призначення - розподіл навантаження і створення стабільного захисту м’яких настилів від металевої структури пружинного блоку (ТМ «ВЕЛАМ»).
Вибірковий склад волокон і щільності матеріалів дозволяє моделювати певні властивості моделей матраців, нівелюючи чи посилюючи їх рівень жорсткості і еластичності.

Термоскріпленний матеріал нетканий «Термоповсть»

«Thermoflex» - плити з суміші відновлених і ПЕТ волокон. Пружна об’ємна структура з ущільнених горизонтальних шарів волокон поєднує одночасно стабільність і еластичність поверхні, збільшує висоту матраца і, одночасно, розподіляє навантаження (ТМ «ВЕЛАМ»).

Матеріал виготовляється у вигляді плит (листів) і у вигляді рулонів по 10-50 метрів, в залежності від щільності матеріалу.
Область застосування:

  • меблева галузь - жорсткий настил при виробництві матраців, формуванні м`яких меблів;
  • автомобілебудування - при формуванні деталей, як звукопоглинального утеплювача.

Матеріал «VELAFLEX»

   «VELAFLEX» - об’ємний матеріал з комбінації ПЕТ волокон, що володіють підвищеною біостійкістю, антистатичними і гіпоалергенними властивостями.
(не викликає алергічних реакцій, в т.ч. в комбінації з іншими матеріалами)
   Саме ці властивості визначають мету використання VELAFLEX поліпшуючого не тільки якість матраців, але і якість середовища відпочинку людини.
   Переваги матеріалу у відсутності клейових компонентів, високій пружності і повітропроникності, тобто в наявності властивостей більш високого рівня, що визначають якість, комфорт і довговічність виробу для сну.
   Додаткові переваги матраців з використанням VELAFLEX підвищена пружність поверхонь матраців, створення умов активного повітрообміну всередині виробів, тим самим поліпшення екології зони відпочинку.