7 причин купити матрац ВЕЛАМ

7 причин купити матрац ВЕЛАМ

1. Надійність

ВЕЛАМ - один із найбільших виробників матраців і нетканих матеріалів в Украині. 27 років в світі матраців - не просто слоган, це - гарантія довіри до компанії.

2. Якість
Висока якість продукції ВЕЛАМ - результат багатьох процесів, від контролю закупівлі комплектуючих до відвантаження продукції споживачеві. Система менеджменту якості сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

3. Экологічність

Використовувані сировина, матеріали, технології та готова продукція компанії ВЕЛАМ відповідають санітарно-епідеміологічним вимогам до товарів для особистих і побутових потреб, і не мають негативного впливу на навколишнє середовище.

4. Репутація

Сприятлива громадська думка про компанію підтверджена безліччю дипломів і нагород. Більше двох мільйонів співвітчизників зробили вибір на користь продукції ТМ ВЕЛАМ.
Компанія знайшла стійку репутацію професійного підприємства, надійного ділового партнера, компанії з високим кредитом довіри.

5. Технології та виробництво

Унікальні технології, запатентовані рішення, складні текстильні лінії і сучасне матрацне обладнання. А головне - творчий, професійний колектив!
Система менеджменту охорони праці та виробничої безпеки сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001.

6. Соціальна відповідальність

ВЕЛАМ - українська соціально відповідальна компанія, яка впливає на розвиток регіону, економіку країни і на добробут суспільства.

7. Асортимент

Тільки під брендом ВЕЛАМ - компанія виробляє близько 50 моделей матраців. Вибір за вами!


КУПИТИ МАТРАЦ В ОФІЦІЙНОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ velam-store.com