text
Якість

«Створюючи товари для дому ... ми прагнемо досконалості»
(Із Стратегії розвитку ВТФ «ВЕЛАМ»)

Глобальна якість - головний принцип стабільного розвитку «ВЕЛАМ».

     Інтегрована система менеджменту процесів компанії (ІСМ) сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO (OHSAS). Її вплив відчутний у кожному процесі діяльності фірми.
Якість фірмової продукції - це система багатьох процесів і операцій, це послідовний і неперервний контроль продукту до відправки споживачам і партнерам.
Ім’я «ВЕЛАМ» вписано до Почесної Книги якості виробників товарів Європи, воно звучить у визнанні «Золотої Торгової Марки України», знаходиться на вшанованому Бізнес-Олімпі національного рейтингу.

     Всі матеріали, які використовуються (тканини, наповнювачі, настили, інші) і вся продукція ВТФ «ВЕЛАМ» пройшли встановлені законодавством санітарно - епідеміологічні дослідження. Безпека використання товарів компанії підтверджена відповідними висновками і звітами.

     «Здорові технології» - така загальна оцінка процесів створення виробів для сну фірми «ВЕЛАМ». Використання технології «MaxAir»© - створення безкаркасної (відсутність поролонового каркаса) основи матраців при дихаючій боковій стрічці стьобаного чохла гарантує оптимальний баланс тепла, яке виробляється тілом людини. Тим самим створюється ефект «клімат-контроль» - необхідна ознака комфорту і гарантія відсутності пилу і бактерій.
Важливо і те, що технологія виключає необхідність значного застосування клейових розчинів - особливість
екологічно чистих виробів.

     Клінічні дослідження фірмових матраців підтверджують не тільки їх безпеку, але і спроможність попереджувати негативні зміни хребта, мінімізувати неприємні відчуття можливої ​​патології кістково-суглобної системи.

    У жовтні 2016 року ВТФ «ВЕЛАМ» успішно завершила процес добровільної сертифікації продукції і виконала вимоги декларування відповідності якості і безпеки товарів, встановлені для промислових підприємств країн Євросоюзу.