text
Якість

«Створюючи товари для дому ... ми прагнемо досконалості»
(Із Стратегії розвитку ВТФ «ВЕЛАМ»)

Глобальна якість - головний принцип стабільного розвитку «ВЕЛАМ».

     Матраци пружинні та безпружинні - головна продукція «ВЕЛАМ». Їх висока якість і сучасний технічний рівень процесів - основа діяльності та розвитку компанії
Діюча Інтегрована система менеджменту підприємства сертифікована на відповідність міжнародним стандартам ISO, що свідчить про прагнення досягти глобальної якості у всіх напрямках діяльності.
Якість фірмової продукції - це система багатьох процесів і операцій, це послідовний і неперервний контроль продукту до відправки споживачам і партнерам.
Ім’я «ВЕЛАМ» вписано до Почесної Книги якості виробників товарів Європи, воно звучить у визнанні «Золотої Торгової Марки України», знаходиться на вшанованому Бізнес-Олімпі національного рейтингу.

     Всі матеріали, які використовуються (тканини, наповнювачі, настили, інші) і вся продукція ВТФ «ВЕЛАМ» пройшли встановлені законодавством санітарно - епідеміологічні дослідження. Безпека використання товарів компанії підтверджена відповідними висновками і звітами.

     «Здорові технології» - така загальна оцінка процесів створення виробів для сну фірми «ВЕЛАМ». Використання технології «MaxiAir» - створення безкаркасної (відсутність поролонового каркаса) основи матраців при дихаючій боковій стрічці стьобаного чохла гарантує оптимальний баланс свіжого повітря і тепла, яке виробляється тілом людини. Тим самим створюється особливий ефект «клімат-контроль» - необхідна ознака комфорту і гарантія відсутності пилу і бактерій.

     Клінічні дослідження фірмових матраців підтверджують не тільки їх безпеку, але і спроможність попереджувати негативні зміни хребта, мінімізувати неприємні відчуття можливої патології кістково-суглобної системи.
Добровільна сертифікація продукції, що підтверджує її відповідність вимогам, встановленим державними стандартами - риса діяльності компанії, що є ознакою відповідальності перед споживачами...
Купуючи якісний матрац - ви дбаєте про власне здоров’я і Вашої родини.
Будь який матрац ТМ "ВЕЛАМ" можливо купити в меблевих магазинах міста.