text
Екологічність

    Матраци ВТФ «ВЕЛАМ» - це реальна турбота про довкілля та здоров’я людей. Багато років поспіль, продукція компанії підтверджує свою відповідність встановленим екологічним критеріям.
    Важливо те, що матраци ТМ «ВЕЛАМ» виготовляються з застосуванням лише тих матеріалів та комплектуючих, використання і утилізація яких не може спричинити погіршення екології житла та довкілля.
Знак екологічного маркування продукції «Зелений журавлик» включено до міжнародного реєстру Глобальної мережі екологічного маркування (GEN).
Цей знак підтверджує поліпшені екологічні переваги сертифікованої продукції фірми - матраців, наматрацників, відносно потенціального впливу на навколишнє природне середовище.

Продукція сертифікована згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024, екологічні сертифікати: UA.08.002.369, UA.08.002.439.

Фахівці підприємства успішно і ефективно вирішують завдання мінімізації впливу на навколишнє природне середовище, використовуючи ресурсозберігаючі технології, забезпечуючи екологічну і промислову безпеку.
Будь який матрац ТМ «ВЕЛАМ» можливо купити в меблевих магазинах міста.