Екологічне маркування продукції

   Продукція компанії «ВЕЛАМ» має екологічні переваги по відношенню до аналогічної продукції, представленої на ринку України. Підтвердженням є знак екологічного маркування «Зелений журавлик».

   Знак «Зелений журавлик» визнаний світовою спільнотою, як знак відповідності сертифікаційної системи згідно ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024) і входить до міжнародного реєстру Глобальної мережі екологічного маркування (GEN). Він визнається в 60 країнах світу, в тому числі в ЄС та США.
   При виробництві матраців пружинних, матраців безпружинних (сертифікат №UA.08.002.369) не використовується поролон, натомість технологія передбачає натуральні настили з покращеними екологічними характеристиками, що мають належні гігієнічні висновки та схвалені МОЗ.
   Всі моделі наматрацників (сертифікат №UA.08.002.439) відповідають основним екологічним вимогам: безпека для здоров’я та довкілля.
Легкий унікальний наповнювач (поліефірні волокна) забезпечує необхідне акумулювання тепла, не поглинає запахів та не затримує вологу за рахунок високої повітропроникності.
  

Продукція компанії «ВЕЛАМ» має наступні знаки екологічного маркування:Матраци пружинні,
матраци безпружинні

Наматрацники
 

   Інформацію, щодо органу сертифікації «Жива планета» та чинності екологічних сертифікатів Ви завжди можете отримати на сайті Центру екологічної сертифікації та маркування