Аксесуари для сну

    Беумовно, основним елементом будь-якого спального місця є матрац. Але не варто забувати про те, яким би не був «суперовим» матрац, все ж таки необхідно приділяти увагу і спальним аксесуарам, які можуть примножити відчуття комфорту. Пропонуємо, ознайомиться із спальними аксесуарами фірми, які чудово доповнять спальний ансамбль і підкреслять індивідуальність спального ложа.
Ковдри, подушки, наматрацники - все для того, щоб Вам було комфортно. Подушка - найбільш особиста деталь постільних аксесуарів. Спокійне і правильне положення голови -
гарантія гарного відпочинку.

ПОДУШКИ

Подушка - найбільш особиста деталь постільних речей.
Спокійне і правильне положення голови - гарантія гарного відпочинку.
Подушки «КВІТКА» - приклад класичної подушки, яка забезпечує сприятливі умови для сну. Податливість об’ємної структури дозволяє створити ефект чутливого повторення контурів голови і зафіксувати її в найбільш зручному положенні.
Наповнювач - суміш поліефірних волокон підвищеної звитості і м’якості.

Подушки з латексних формованих виробів - забезпечують анатомічний ефект підтримки голови під час сну.
Поверхня подушок має сприятливу дію на циркуляцію крові, створюючи максимальний релаксуючий ефект.


КОВДРИ

   М’які, легкі, стьобані ковдри повинні бути присутніми у кожній спальні.

Наповнювачі ковдр «АССОЛЬ» і «КАПУЧІНО» - об’ємні матеріали, виконані за особливою технологією, волокнисті перини повітряні і легкі.
«АССОЛЬ» - легка, «дихаюча» ковдра. Наповнювач з силіконізованих поліефірних волокон створює теплу перешкоду для зовнішнього повітря.
«АССОЛЬ-2» - комплект з двох роз’ємних ковдр (на текстильних застібках) забезпечить різну ступінь тепла в будь-яку пору року.
«АССОЛЬ-Люкс» - комплект із двох раз’ємных ковдр (на застібці з текстилю) забезпечить різну ступінь тепла в будь-яку пору року.Тканина - микрофібра.
«КАПУЧІНО» - наповнення ковдр включає натуральні волокна
вовни мериноса, що створюють особливе тепло.


НАМАТРАЦНИКИ

   Наматрацник «ЛАТЕКС» - практично тонкий матрац. Його використання змінить обридлі відчуття сну на звичайних матрацах і, тим більше, диванах. Наматрацник допоможе як тимчасове спальне місце і відмінно підходить для занять фітнесом та ігор для дітей.
   Наматрацники «ЧЕМПІОН» - продукція, яка доповнює особливі властивості зони сну. Можливість забезпечення необхідного рівня гігієни, а значіть затишку і комфорту - важлива складова для матраців. Гарний і якісний виріб збереже поверхню матраца від можливих забруднень. Особлива структура наповнювача наматрацників дозволяє зберегти всі особливі властивості моделей матраців.
   Наматрацники «БАРВІНОК» і «КОНТИНЕНТАЛЬ» створені на основі нетканих об’ємних полотен з поліефірних волокон.

ПІДМАТРАЦНИКИ

Текстильний захист з різноманітних щільних нетканих
синтетичних полотен.
Обов’язкове доповнення до всіх матраців серії «ПРЕМІУМ».
Застосування підматрацників попереджає запилення нижньої поверхні матраца, розташованого на ламельних підставах. Чохол залишається чистим і неушкодженим протягом тривалого терміну.