Отзывы
167
Яна
/
Чернигов
/
Отправлено 28.11.19

Добрый день!Подскажите пожалуйста,покупали лет 10 назад матрас Нептун,как сейчас называется матрас такого типа?И его стоимость?Размер нужен 160*200

Администация
/
Отправлено 14.01.20

Здравствуйте Яна. Матрац "Нептун" так и остался у нас, только поменялась комплектация. В настилах матраца не используется морская трава. С полным описание и ценами Вы можете ознакомиться на нашем сайте  http://velam.com.ua/ru 

166
Татьяна
/
Бердянск
/
Отправлено 19.11.19

Спасибо за прекрасно разработанный сайт. Вся необходимая информация по каждому виду продукции изложена четко и полно. респект вашим айтишникам.

165
Валерий
/
Запорожье
/
Отправлено 17.11.19

Матрац Фаворит красиво выглядит , но мягковат - на любителя. Для своей цены он хороший .

164
Ірина
/
Житомир
/
Отправлено 31.10.19

Доброго дня !Нещодавно переїхали до нового житла і зіткнулися з питанням вибору матраца. Дуже багато позитивних відгуків чули від наших знайомих про матраци "ВЕЛАМ", тож вирішили ознайомитися з представленим модельним рядом і ціновою політикою фірми. Звернули увагу на матрац "7 Небо", але ціна "кусалася". Дуже пощастило,що невдовзі на цей матрац була акція.Тож ми ,не роздумуючи придбали і не пожалкували. Вже 2 місяці користуємося і жодних нарікань немає. Спочатку переживала,що можливо слід було купити жорсткіший матрац, тим паче, що вагалися(розглядали ще матрац "Рубін").В магазині нам люб’язно надали можливість спробувати полежати на матрацах, як сказали консультанти -"відчути спиною". І тут "7 Небо" став нашим фаворитом,настільки цей матрац комфортний і м’який, і в той же час немає відчуття "провалювання",що я навіть засумнівалася чи колись висипалася по-справжньому.Назва говорить сама за себе.Тепер з ранку відчуваю себе зовсім іншою людиною.Хочеться від душі подякувати всій команді "ВЕЛАМ" за вашу сумлінну працю.Ви робите людей щасливішими.

163
Велам
/
Николаев
/
Отправлено 22.10.19

Дорогие наши покупатели! Благодарим за отзывы! Мы стараемся учитывать все замечания и пожелания. Увы нет возможности ответить каждому из Вас, потому Благодарим таким способом!

162
Алла
/
Ченігів
/
Отправлено 03.08.19

Шановні наші виробники! Щиро дакуємо за співпрацю. Хочемо відзначити прекрасну роботу Ваших водіїв, зокрема Майгур Андрія. Цей хлопець не тільки продовжив роботу батька, а й перевершив його. Як водій - спеціаліст своєї справи, завжди допоможе при розвантаженні. Наділений прекрасними людськими якостями, порядності, доброти та відповідальності. Завжди приємно працювати, радіємо, що така молодь жалишається в Україні і презентує саме Вашу компанію. З повагою, магазин-салон "Чотири кімнати" (м. Чернігів)

Страниц: 28

Оставить отзыв

Обязательные поля *