Reviews
164
Ірина
/
Житомир
/
Send at 31.10.19

Доброго дня !Нещодавно переїхали до нового житла і зіткнулися з питанням вибору матраца. Дуже багато позитивних відгуків чули від наших знайомих про матраци "ВЕЛАМ", тож вирішили ознайомитися з представленим модельним рядом і ціновою політикою фірми. Звернули увагу на матрац "7 Небо", але ціна "кусалася". Дуже пощастило,що невдовзі на цей матрац була акція.Тож ми ,не роздумуючи придбали і не пожалкували. Вже 2 місяці користуємося і жодних нарікань немає. Спочатку переживала,що можливо слід було купити жорсткіший матрац, тим паче, що вагалися(розглядали ще матрац "Рубін").В магазині нам люб’язно надали можливість спробувати полежати на матрацах, як сказали консультанти -"відчути спиною". І тут "7 Небо" став нашим фаворитом,настільки цей матрац комфортний і м’який, і в той же час немає відчуття "провалювання",що я навіть засумнівалася чи колись висипалася по-справжньому.Назва говорить сама за себе.Тепер з ранку відчуваю себе зовсім іншою людиною.Хочеться від душі подякувати всій команді "ВЕЛАМ" за вашу сумлінну працю.Ви робите людей щасливішими.

163
Велам
/
Николаев
/
Send at 22.10.19

Дорогие наши покупатели! Благодарим за отзывы! Мы стараемся учитывать все замечания и пожелания. Увы нет возможности ответить каждому из Вас, потому Благодарим таким способом!

162
Алла
/
Ченігів
/
Send at 03.08.19

Шановні наші виробники! Щиро дакуємо за співпрацю. Хочемо відзначити прекрасну роботу Ваших водіїв, зокрема Майгур Андрія. Цей хлопець не тільки продовжив роботу батька, а й перевершив його. Як водій - спеціаліст своєї справи, завжди допоможе при розвантаженні. Наділений прекрасними людськими якостями, порядності, доброти та відповідальності. Завжди приємно працювати, радіємо, що така молодь жалишається в Україні і презентує саме Вашу компанію. З повагою, магазин-салон "Чотири кімнати" (м. Чернігів)

161
Наталья
/
Северодонецк
/
Send at 25.06.19

Здравствуйте фирма ВЕЛАМ хочу поблагодарить Вас за отличную продукцию, которую Вы производите. Вы лучшие.

160
Иван
/
Запорожье
/
Send at 27.03.19

Здравствуйте. Хотел выразить свое восхищение по поводу матраца 7 Небо. Отличный матрац рекомендую всем.

159
Станислав
/
Киев
/
Send at 11.03.19

Мы с моей девушкой оооочень долго выбирали матрац, по причине того, что у меня спина как у старого деда-штангиста, я решил подойти к этому вопросу серьёзно. В итоге спустя месяц поисков остановились на 2х моделях. Седьмое небо и Диамант. Ну и сел я на телефон обзванивая всех ваших партнёров, что бы найти 2 матраца в одном месте для сравнения, в итоге в наличии для "обкатки" они оказались у ФО-П Крепель Л.В. , которая вытерпела 2 часа наших катаний колбасками туда-суда по этим двум моделям и в итоге мы остановились на Диаманте, он прекрасен. Ложась на него сразу начинаешь зивать, по ощущениям на голову превосходит другие пружинные матрацы. Он и не мягкий и не жёсткий, то, что надо) Надеюсь этот эпос поможет кому-нибудь определиться с выбором вашего матраца)

Pages: 28

Left review

Required fields *